Cele mai actualizate zone:

Altele

 Adauga anunt!
Va aflati aici:Prima paginaAfaceri si ServiciiAltele

Altele

Selecteaza pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Filtre:
Toate • Data: Azi Ieri Saptamana • Pret: >10000 RON 1000-10000 RON

oferte de munca olanda,germania
Angajari urgente in germania, italia, olanda, in agricultura, fabrici, spatii verzi, soferi cateb B curierat, ferme de animale. Contracte de munca in strainatate, 3-6 luni, 1200-1400 euro, cazare, diurna, se cauta femei barbati maxim 58 de ani, limba straina nu este obligatorie, plecari sigure. Detalii la telefon: 0738268934, ,0765382269, 0738473796, 0742534595

galati
Pret: 1 EUR
Tel: 0738473796

Urgent angajam 10 dansatoare si hostesse
Urgent, NightClub din Bucuresti angajeaza 10 dansatoare si hostesse, program 5 zile pe saptamana, varsta minim 18 ani, cu sau fara experienta, tinuta eleganta, aspect placut, ingrijit, cunostinte minime de limba engleza. Posibilitati multiple de castiguri. Daca sunteti interesata ne puteti contacta pe Mobil/ Viber, Whatsapp: +40 752068887, Facebook: anunt.newstyle sau puteti trimite CV si poze pe e-mail: anuntnewstyle@yahoo.com iar noi va contactam imediat.

Bucuresti
Pret: 3.000 EUR
Tel: 752068887

Masaj erotic nud
Excess massage va ofera o varietate a serviciilor ,care va vor ajuta sa ajungeti la placerea profunda doar prin arta masajului erotic.Datorita profesionalismului maseuzei va veti destine,ajungand astfel sa va bucurati de micile placeri ale vietii de care nu ati mai avut parte de mult timp. 0766238084 /0728702675 PUteti apela cu incredere pentru mai multe detalii!

Sector 3
Pret: 120 RON
Tel: 766238084

fabrica de caramele germania
Centrul de ocupare al fortelor de munca au pus la dispozitie posturi vacante pentru fabrica strainatate. Avem nevoie de operator banda cu varste pana in 55 de ani pentru fabrica de caramele ( etichetat, albalat si verificat) in Germania, Olanda, Anglia si Italia.Salariul de 1600 de euro + ore suplimentare. Angajatorii ofera cazare cu Wfi si masa sau diurna de mancare. Mai multe informatii la telefon 0738268934, 0742534595, 0738473796

bucuresti
Pret: 1.000 EUR
Tel: 0742534595

Organizare evenimente Constanta - 0762838354
Pentru ca petrecerea copilului sa fie una reusita, va punem la dispozitie orice tine de Accesorii party Constanta personalizate pe tematica aleasa de dumneavoastra : farfurii tematice personaje Disney Constanta, pahare tematice personaje Disney Constanta, tacamuri tematice personaje Disney Constanta, baloane cu folie personaje Disney Constanta, baloane colorate Constanta, paie cu medalion personaje Disney Constanta, coifuri personaje Disney Constanta, banner personaje Disney Constanta, servetele tematice personaje Disney Constanta, fata de masa tematica personaje Disney Constanta, confetti tematice Constanta, Accesoriile pentru petreceri se distribuie in Constanta, Mamaia, Navodari, Agigea, Eforie Nord, Eforie Sud, Vama Veche, Mangalia, 2 Mai, Olimp, Venus, Cap Aurora, Costinesti, Cernavoda, Medgidia, Harsova, Murfatlar, Macin, Tulcea si in toata tara. Detalii la website: http://www.allincluded.ro, telefon: 0762838354

Constanta
Pret: 10 RON
Tel: 0762838354

germania soferi categoria b, c+e
Cautam urgent soferi categoria B, C+E , pentru Germania salariu de la 1600 pana la 2500 Euro + diurna +bonusuri in functie de categorie si atestate. Se ofera cazare cu Wi-Fi, masa ,alocatie copii minori si asigurare pe viata pe toata perioada contractarii. Pentru detalii ne puteti suna de luni pana vineri la 0738268934, 0742534595, 0738473796

tulcea

Se cauta femeie pt ingrijit copil de 4 ani, Belgia
- Cazarea si mancarea e asigurata de gazda - Permis categoria B - Varsta intre 18 - 50 ani - Experienta constituie avantaj - Nu e nevoie de limba straina - Salar 1.000 euro net - Pt mai multe informatii apelati : 0746967474,0747974331,0768456890

Oradea
Tel: 0768456890

IMD sistem o oportunitate extraordinara
IMD SISTEM o oportunitate extraordinara Un sistem inedit, revolutionar! O oportunitate extraordinara! Cea mai buna alegere pentru tine! Lucrezi din confortul casei tale! Pentru mai multe informatii accesati lincul http://imdsistem.ro/wp-login.php?action=register&ref=1372

toate localitatile
Pret: 1.500 RON
Tel: 0765219900

oferte pe germania olanda
Iti doresti un job bine platit? Noi oferim posturi de munca pentru necalificati in fabrica la ambalat si etichetat la banda si in constructii (calificati sau necalificati) pe Germania si Olanda. Se pleaca urgent, iar de sarbatori se poate veni in vizita acasa! Se ofera cazare si mancare, plus 1600-2000 euro. Pentru rezervari urgente, de luni-vineri: 0765382269, 0741367595, 0738473796

botosani
Pret: 1.600 EUR
Tel: 0765382269

Căutăm persoane cu dizabilități pentru inspector resurse umane, birou/Cluj
Responsabilitati: - gestionarea dosarelor angajatilor - inregistrarea contractelor de munca -verificarea corectitudinii pontajului - intocmirea documentelor specifice departamentului Resurse Umane (contracte de munca, decizii de incetare a contractelor de munca, acte aditionale, rapoarte zilnice privind angajatii) Cerinte: - limba italiana - cunostinte program Saga, Excel - contabilitate primara - abilitatea de a lucra in echipa - persoana comunicativa, bine organizata, atentie la detalii -experienta in domeniu Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la nr de tel. 0264 439050 sau la email info@timacorecruting.ro

Cluj-Napoca
Pret: 0 RON
Tel: +40264439050

Curs valutarCurs valutar
Acceseaza aici cursul valutar la zi.
Financiar bum-bum.ro.

BancuriBancuri online
Distreaza-te aici cu cele mai multe si mai tari bancuri.
Bancuri bum-bum.ro.