Cele mai actualizate zone:

Altele

 Adauga anunt!
Va aflati aici:Prima paginaAfaceri si ServiciiAltele

Altele

Selecteaza pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
Filtre:
Toate • Data: Azi Ieri Saptamana • Pret: >10000 RON 1000-10000 RON

oferte pe germania olanda
Iti doresti un job bine platit? Noi oferim posturi de munca pentru necalificati in fabrica la ambalat si etichetat la banda si in constructii (calificati sau necalificati) pe Germania si Olanda. Se pleaca urgent, iar de sarbatori se poate veni in vizita acasa! Se ofera cazare si mancare, plus 1600-2000 euro. Pentru rezervari urgente, de luni-vineri: 0765382269, 0741367595, 0738473796

botosani
Pret: 1.600 EUR
Tel: 0765382269

Căutăm persoane cu dizabilități pentru inspector resurse umane, birou/Cluj
Responsabilitati: - gestionarea dosarelor angajatilor - inregistrarea contractelor de munca -verificarea corectitudinii pontajului - intocmirea documentelor specifice departamentului Resurse Umane (contracte de munca, decizii de incetare a contractelor de munca, acte aditionale, rapoarte zilnice privind angajatii) Cerinte: - limba italiana - cunostinte program Saga, Excel - contabilitate primara - abilitatea de a lucra in echipa - persoana comunicativa, bine organizata, atentie la detalii -experienta in domeniu Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la nr de tel. 0264 439050 sau la email info@timacorecruting.ro

Cluj-Napoca
Pret: 0 RON
Tel: +40264439050

hoteluri germania
Vrei un job sigur si platit foarte bine? Cu noi poti pleca in Italia sau Germania (Milano, Frankfurt, Stuttgart), in domeniul hotelier – cameriste, spalat vase, ospatari cu varsta pana in 58 ani. Se ofera cazare decenta, mancare si salarii de la 1400-1600 euro. Info de luni-vineri: 0765382269, 0741367595, 0738268935, 0738268934, 0742534595, 0742657896

bacau

Lume a extazului...Sin Massage
Nu iti doresti un trup cald care sa iti ofere cele mai delicate atingeri din cate au existat? Deci te-ai inselat, ai nevoie de toate acestea...Sin Massage Noul salon de lux Sin Massage va ofera cele mai bune conditii pentru a petrece clipe incantatoare alaturi de frumoasele noastre fete. Uleiuri aromatice, discretie, vila de lux, muzica relaxanta, toate acestea va vor conduce intr-o atmosfera de vis unde fantezia se va imbina cu realitatea.

Bucuresti
Pret: 140 RON
Tel: 0764632211

inchiriere utilaje de constructii
SC Donlux Construct SRL, ofera spre inchiriere utilaje de constructii: –Buldoexcavatoare - Incarcator telescopic (Manitou) - Motostivuitoare - Buldozere - Echipamente abroll kipper Pentru mai multe detalii va rog sa nu ezitati sa ma contactati la numarul de tel: 0730 023 999 sau la sediul nostru din Sos. Bucuresti- Targoviste, nr 201, Mogosoaia, Ilfov

mogosoaia
Pret: 10 RON
Tel: 0730023999

Angajez lacatus montator
Firma SC DONLUX CONSTRUCT angajeaza - Lacatus mecanic cu experienta in domeniul montarii, reglarii, si punerii in functiune a diverseor masini de productie Monteaza piesele la termen, in cantitatea planificată şi conform calităţii prescrise. Respecta instructiunile de lucru. Foloseste dispozitivele si utilajele conform specificatiilor. - punerea in functiune/ intretinerea/ reglare/ imbunatatirea/ testarea echipamentelor - Seriozitate si atentie deosebita la detalii; - Persoana dinamica, activa cu initiativa. Contact: http://donluxconstruct.ro/ Tel: 0730023999 e-mail: donluxconstruct@gmail.com Adresa: Sos. Bucuresti- Targoviste, nr 201, Mogosoaia,Jud. Ilfov

mogosoaia

Carucior imprastiere material antiderapant 31 l
Caruciorul de imprastiere este un carucior foarte economic si serveste la imprastierea facila si rapida a materialului antiderapant in locuri cu riscul de alunecare pe suprafata inghetata. De asemenea poate fi folosit in agricultura la insamantarea terenurilor agricole si nu numai. Materialul cel mai frecvent imprastiat este amestecul de nisip cu sare. Caruciorul este confectionat din material plastic rezistent, se poate curata bine.

Timisoara
Pret: 1 EUR
Tel: 0730712231

Munca Strainatate-Valabil in Toata Tara
Asiguram locuri de munca in Republica Ceha-Praga pentru calificati,necalificati;barbati,femei,cupluri in fabrici , agricultura,silvicultura,depozite ,constructii,lacatuserie,sudura etc .Contract sezonier de munca pe o perioada de pina la un an cu posibilitate de prelungire.plecari in maxim 5 zile de la inscriere.inscrierile se pot efectua si prin telefon.NU SE PERCEP COMISIOANE.avem plecari din toata tara.relatii zilnic (9.30-16.30)tel.0725736200

bacau
Pret: 800 EUR
Tel: 0725736200

Soferi Germania, 1800 euro
Oferta valabila pentru posesori de permis categoria B, C, E. Cautam personal pentru munca in curierat rapid (soferi la distribuit flori, colete si pachete) sau tir (transport marfa), in Germania. Salariu: 1600 -1800 euro, cazare asigurata si 100 euro/saptamana diurna pentru mancare. Te asteptam cu detalii despre oferta de Luni pana Vineri intre orele 09:00 - 17:00. Pentru mai multe informatii va rugam sa sunati la tel: 0732997728 sau 0743567774.

Buzau
Pret: 1.800 RON
Tel: 07329977728

Oferta Exceptionala!
Începe acum!Primești instrucțiuni complete!Vrei mai mult timp liber?Aici este cea mai mare oportunitate!Totul funcționează excelent!Începe imediat și ușor!Suntem extrem de serioși!O șansă pentru cei care vor succes!Succes total!Intra pe: bit.ly/298qoE0

Cluj Napoca
Pret: 300 EUR
Tel: 3347157857

Curs valutarCurs valutar
Acceseaza aici cursul valutar la zi.
Financiar bum-bum.ro.

BancuriBancuri online
Distreaza-te aici cu cele mai multe si mai tari bancuri.
Bancuri bum-bum.ro.